Przemysłowa 9a, 64-130 Rydzyna

+48 (65) 538 00 36 biuro@jamabox.pl

Opakowania z polipropylenu

Wieloletnia wiedza i doświadczenie w pracy z opakowaniami z polipropylenu pozwalają nam kompleksowo wykonać każde zamówienie dla naszych Klientów – od pomysłu do gotowego wyrobu. Wykonujemy zarówno zamówienia wielkoseryjne, jak i pojedyncze egzemplarze. Każde opakowanie z polipropylenu możemy zaprojektować na życzenie Klienta według indywidualnych potrzeb, a także przygotować jego wizualizację.

Z polipropylenu wykonujemy: tacki, pudełka, przekładki, płyty kanalikowe, kratownice, przegrody i przekładki.

Opakowania z polipropylenu charakteryzują się ekologiczną akceptowalnością, łatwością w przetwórstwie oraz niską ceną. Materiał PP jest materiałem, który coraz częściej znajduje zastosowanie w różnorodnych branżach i rynkach. Jego wytrzymałość zdecydowanie przewyższa tekturę falistą. Dzięki zwiększonej odporności opakowania z polipropylenu można wielokrotnie wykorzystywać, co pozwala zmniejszyć koszty produkcji we własnym zakładzie.

Opakowania wielokrotnego użytku z polipropylenu będą nadawały się zarówno do transportu jednostkowego, jak i zbiorczego. Z polipropylenu można wykonywać skrzynki oraz inne elementy zabezpieczające w transporcie. Tacki z polipropylenu doskonale zdają egzamin jako opakowania międzyoperacyjne w przemyśle motoryzacyjnym czy przekładki.

Wykonujemy pudełka z polipropylenu oraz przekładki z polipropylenu. Opakowania z tego materiału są odporne na działanie wody, tłuszczy, środków chemicznych, wstrząsy i zmiany temperatury. Płyty kanalikowe z polipropylenu występują w różnych kolorach. Jamabox oferuje również możliwość znakowania graficznego produktów z polipropylenu metodą sitodruku.

Na zlecenie naszych Klientów produkujemy kratownice z polipropylenu, doskonale zabezpieczające wymagający towar w transporcie wewnętrznym i dalekobieżnym. Kratownice mogą mieć dowolne wymiary oraz kształty. Kratownice, przegrody i przekładki są wewnętrznym wyposażeniem opakowań transportowych i mają za zadanie oddzielanie od siebie warstw lub sztuk wyrobów. Ażurowe opakowania znajdą zastosowanie w pakowaniu elektroniki, upominków oraz wszelkich drobnych i kruchych elementów.


Opakowania tekturowe

Opakowania z polipropylenu

Usługi

Pobierz pełen katalog fefco

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X