Przemysłowa 9a, 64-130 Rydzyna

+48 (65) 538 00 36 biuro@jamabox.pl

O nas

Jesteśmy rodzinną, lokalną firmą , od kilku pokoleń specjalizującą się w produkcji opakowań. Nasze wyroby produkujemy z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego, który systematycznie rozbudowujemy. Jednak dzięki wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, potrafimy również wyprodukować każde opakowanie, bazując na starych, tradycyjnych metodach. 

Naszym atutem jest duża elastyczność produkcji, która umożliwia realizację zamówień zarówno na produkcję pojedynczych egzemplarzy, jak również dużych serii. Wytwarzamy opakowania z tektury litej i falistej, wykrojnikowe i klapowe według wzorów FEFCO, jak również według indywidualnego projektu. Ważną grupę asortymentu stanowią opakowania z polipropylenu. Oferujemy opakowania zbiorcze, a także różnego rodzaju separatory, przekładki i kratownice.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i proponujemy im indywidualne rozwiązania, np. ułatwiające pakowanie i wysyłkę towarów. Służymy życzliwą i kompleksową pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia – od doboru materiału i kształtu opakowania, przez jego zaprojektowanie i produkcję, na nadruku kończąc.

Jamabox - zkład


Opakowania tekturowe

Opakowania z polipropylenu

Usługi

Pobierz pełen katalog fefco

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X